Forca ushtarake drejt “Kodrës së Diellit” në Tetovë (FOTO LAJM)

Forca ushtarake maqedonase janë parë mëngjesin e sotëm, rreth orës 10:00, duke u ngjitur drejt “Kodrës së Diellit” në Tetovë, informon “TetovaSot”.

Ende nuk dihen arsyet pse këto forca po shkojnë në “Kodrën e Diellit”, gjë që ka sjellë shqetësim dhe panik te banorët e zonës, të cilët i kanë ende të freskëta ngjarjet në “Lagjen e Trimave” në Kumanovë

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close