Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

VIDEO/ Lapsusi i gazetares “tërbon” Edi Palokën: Nuk jam zoti Bardhi unë…

Deputeti Edi Paloka ka mbajtur fjalën e tij për media pasditen e sotme teksa një lapsus i bërë nga njëri prej gazetarëve të pranishëm e ka “nxehur” zotin Paloka.

Gazetarja iu drejtua me pyetjen: Zoti Bardhi a rrezikoheni…

Ndërkohë deputeti demokrat e pa të nevojshme ta korrigjonte, duke u shprehur se ishte zoti Paloka dhe jo zoti Bardhi ai që kishte përballë.

“Jam zoti Paloka jo zoti Bardhi”, tha ai./m.j

Back to top button