Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Vasili zbulon një të fshehtë: Nëna e Kacifasit nga Burreli dhe shtiret si greke, ka mbiemrin Barçi (VIDEO)

Aktori, Laert Vasili, deklaroi në “360 Gradë” në Rtv Ora se nëna e Kostandinos Kacifas është shqiptare.

Ai tha se mbiemri i saj i vajzërisë së saj është Barçi.

Laert Vasili: Unë nuk mohoj dot as tim atë, as time më. Vi nga një bashkim heleno-shqiptar. Dua tu lutem edhe disa portaleve që kanë publikuar një videomontazh të një interviste time në shtetin helen ku vënë në gojën time fjalë që janë të turpshme. Por kështu kanë vendosur të bëjnë opozitarizmin ndaj meje. Më vjen një informacion nga Dropulli, mbiemri i vajzërisë së nënës së Kostandinos është Barçi. Nuk ka nevojë të sqarohet mbi të qënit helen apo jo. Njoh njerëz  me të njëjtin mbiemër që vinë nga zona e Burrelit, vetëm helenë nuk mund  të jenë./ZgjohuShqiptar.com.al

Back to top button