Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

VIDEO/“Jam krenar që jam shqiptar”, Broja emocionon para ndeshjes së Ligës së Kampionëve

Armando Broja ka qenë sot në konferencë për media me trajnerin Potter para ndeshjes me Dinamo Zagreb.

Në një moment kur u pyet për Shqipërinë, Broja nuk hezitoi dhe tregoi se është krenar që është shqiptar, përcjell LIG Sport.

“Jam krenar që jam shqiptar dhe vijë nga ai vend i mrekullueshëm”, tha ndër të tjerash Broja.

Ja pamjet:

 

Back to top button