Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Sondazh – Per ke parti do te votoni ne zgjedhjet e 23 qershorit ?


46 Komentet

 1. Pse te duket enderr me sy hapur, dhe une sa votova AK-ne se te pakten ne kemi novoje qe dikush te ngreje zerin

 2. Per ta prishur statusquo-ne e krijuar qellimisht nga elita e PD+PS+LSI duhet votuar A.K.Perndryshe le ta mbajme me shendet samarin e gomarit sikunder keto 22 vjet.

 3. Kush nuk voton AK eshte shqip foles por jo shqiptar. Shpresoj qe lobit grek dhe serb ti thyhen hundet kesaj here. Kujdes, Atdheu ne RREZIK !

 4. Votoni AK e ZI te shpetoje Shqiperia nga hajdutet. Te shpetoje Shqiperia nga greqizimi I Jugut, te shpetoje nga investimet serbe qe kane per qellim monopolizimin e ekonomise shqiptare.FORCA KRESHNIK, FORCA AK E ZI.

 5. Ketu e vertetuat sa te vertete jeni, sapo votova, sapo bera komentqe mbase nuk ju pelqeu, dhe nga vota numerimi nuk ndryshoi, komenti nuk u paraqit, njesoj si FB e Berishes, Gallate!!!!!

  1. Keto qe thua ti mund ti kesh bere vetem ne endrra se ketu ske bere as 1 komente apo vote qe mos te kete dale ty apo kujtdo tjeter apo dhe te mos jet publikuar.Mos hidhni kot balte e mos shpifni si te infektuarit nga politika shqiptare.Sa me shume realista edhe sa me shume vepra dhe i lini llafet ketu ne internet apo facebook se nuk e integrojne shoqerine shqiptare po vetem regres mbjellim.Faleminderit

 6. PRESHEVA TERNOCI MEDVEGJA TERNOCI JUGU I MALSIS ILIRDA CAMERIA DARDANIA ME TY JENA KRESHNIK FORCA !!!!!!! BEHU I FORT MOS KE FRIK PREJ CENSUR MEDIAATIK SE POPLIN EKI ME VETI !!
  AK AK AK AK AK AK AK AK AK AK AK AK AK AK AK AK

 7. Ohh shqipetar! JU LUS TE GJITH QE NE 23 QERSHOR TE DILNI NE ZGJEDHJE E TE VOTONI PER ALEANCEN KUQ E ZI!! une jetoj ne gjermani e nuk mund te votoj! 🙁

  BRAVO KRESHNIK SPAHIU!

  ti je shpetimi i shqiptarve! beni qmos qe te ndaloni vjedhjen e votave! vetem vjedhjeve te votave ju frikesohna ne keto zgjedhje!

 8. sapo votova partine demokratike. dhe kualicionin e fitores. aleanca kuq e zi nuk do nxjerr asnje deputet. sepse eshte nje parti e cila sdo arrije te marr me shume se 400 vota ne mbare shqiperine

 9. Me zhdukjen e figurave te pangopura per pushtet (sala, edi), ekziston paralelisht shpresa per zhdukjen e servilizmit, poshtersise, abuzimit, perdhosjes se prones publike… E kjo duhet te ndodh gjithandej nga ka shqipatre. Pra, ia vlen te votohet AK, e meriton nje shance te tregoj veten.

 10. AK DO JETE SURPRIZA ME E MADHE NE KETO ZGJEDHJE.. KUSH E NDJEN VETEN SHQIPETAR, DUHET VETEM AK TE VOTOJE…. RROFTE SHQIPERIA…

 11. Votoni per PD e PS dhe hani kembet e juaja pastaj…. Akoma su ngopet me premtimet e tyre o popull idiot? Akoma nuk i shihni se c'surreter kane me keto premtime pa fund qe ju bejne??? As vete Zoti si realizon dot ato qe ju premtojne…

 12. AK votoj e une , por besoj se ndryshimin nuk e bejne shqiptaret qe jetojne ne shqiperi , por ata qe jetojne jashte trojeve Albania 😀 dhe kjo e nxjerr AK ne vend te pare /// mendimi im mund qe ta kem e gabim

 13. Problemi eshte se shume prej atyre qe kan votuar on line AK jane jasht shtetit, vetem prej familjes sime AK humb 7 vota, pse nuk mund te votojm? arsyja eshte se jemi emigrant.

 14. forca votoni ak rrofte bashkimi kombetar,jemi te detyruar ti japim nje mundesi kesaj levizieje te re patriotike,pershendetje nga holanda.

 15. '' ne kemi PASHK DEH BAJRAM POR SHQIPTARIN EKEMI BASHK '' RROFT SHQIPERIA E RIBASHKUAR

  JUG I MALSIS, DARDANIA, DARDANIA LINDORE, ILIRIDA, CAMERIA, DHE DETI I JON QE NA TAKON

 16. '' NE KEMI PASHK DHE BAJRAM POR SHQIPTARIN E KEMI BASHK '' harrova te them VOTONI ALEANCA KUQ E ZI, un nuk mundem te votoj se nga presheva jam, ekam pasaportin ser por edi se jam shqipetar mos me harroni !!!

 17. Nje gje nuk kam kuptuar ne shqiperi. i lene zgjedhjet ne ate date qe mos ti japin te drejt emigrantit te votoje.
  Ketu u mohohet e drejta emigrantit dhe u jepet e drejta per vote te burgosurit me 20 vjet, qe ky i fundit as ka lidhje fare se kush do qeverise.

 18. AK sa per ndryshim ekuilibrash ne politike ,dhe per arsye te nji mohimi dhe perjashtimi te kesaj force prej mediave te klaneve .

 19. Ak-ja eshte nje ndr forcat qe ja vlen te votohet,dhe te jete ajo qe te qeveris,Bolle me me lojen e famshme …………..Hyp eh Zbrit,here Ps eh here Pd………. Populli nuk eshte budalla,por e ka bere zori te zgjedhe keta palo parti,qe grryen Shqiperin dhe na humben identitetin tone. Dhe varferuan nje nder vendet qe eshte perle e Ballkanit. Urime Ak Shpresoj Fuqishem dhe me 23qershor..

 20. po ikni mor ju qifsha ropt me gjithe AK(Aleanca e Karit)
  i ka bere share ne faqen e tyre te fb dhe kane marre 400 vota me shume ktu. po t'i benin share edhe dy partite e tjera, AK-se do i ngelej kastraveci ne byth. rrota kari

 21. froca AK gjith shqiperia eshte me ty…mjaft me me tradhetare dhe kriminela…sot eshte koha te votojm per AK voto per shqiperin nese e don ate voto n°65

 22. Hera e par qe Votoj pasi jam 18-vjec dhe Sigurisht qe voten time nuk do ta coj dem dhe do ta coj per nje RILINDJE SHIPTARE! per PS partia socialiste me ne krye EDI RAMA VOTO 29! 😀

 23. AK 1 deputet te marr dhe shanc te madh do ta ket se per me shum ta enderroj per te mos then fareee…TURP! esht qe te marresh ne dor Flamurin Kombetar dhe ta perdhosesh per ta perdorur per perfitime politike dhe per zgjeridh elktorati…edhe pse ne fillimi fitatuat popullaritet tashm keni perfunduar shum pak ishit si ai tullumbaci qe fryhet dhe fryhet dhe pastaj Firon si fllucka e sapunit ashtu perfunduat edhe JU! U nderofnit me nje Zhgenjim te thell me 23 qershor pasi humbje smund ta them sepse asnjher nuk keni Inspiruar per Fitore sepse fjala Fitore esht shum e Madhe per Mediokritetin tuaj!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button