Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Toka nuk gjen qetësi, shteti fqinj lëkundet nga dy tërmete të njëpasnjëshme (Magnitudat)

Greqia nuk gjen gjetësi nga tërmetet. Një tërmet i dyfishtë ka ndodhur mëngjesin e së enjtes në Korinth.

Dy lëkundjet ishin rreth dy minuta larg njëra-tjetrës.

Tërmeti i parë, sipas Institutit Gjeodinamik, ka qenë me magnitudë 3.8 dhe i dyti 3.7 Rihter.

Back to top button