Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Denoncimi nga Spanja: Pacientët mbi 65 vjeç po i vrasin për të liruar respiratorët (VIDEO)

Një shtetas që thuhet se është spanjoll, shprehet se personave mbi 65-vjeç po u hiqen aparatët respiratorë.

Është “Jeta osh qef” ajo që ka publikuar videon e mëposhtme, pa dhënë emrin apo detaje të tjera, por duke e cilësuar si mjek.

“Pacientëve mbi 65 vjeç po u injektojnë në mënyrë që të vdesin pasi nuk ka pajisje respiratore për të gjithë dhe duan t’i përdorin për persona më të rinj në moshë” – thotë JOQ Albania.

Back to top button