Ndërpritet ndeshja Mali i Zi – Rusi, portieri goditet me fishekëzjarrë (VIDEO)

Ndeshja kualifikuese për EURO 2016 mes Malit të Zi dhe Rusisë është ndërprerë pas 20 sekondave pasi tifozët malazezë kanë sulmuar me fishekzjarr portierin rus Igor Akinfeev.

Akinfeev u qëllua në kokë me fishekzjarr dhe ishte bartur jashtë fushës. Ndeshja është ndërprerë kurse lojtarët menjëherë janë larguar nga fusha.

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close