Atdhetarizmi i tifozeve Sarandiot dhe tradhtaret Himariot (VIDEO/FOTO)

Himara 2-0 Butrinti,marshimi Kuq e Zi i tifozerise Sarandiote ne Himare.

Ky eshte tifozi “Ultras Himara”,qe shet kombin e vet !!!

Nga faqa ne facebook: Te behemi 50.000 veta kunder regjistrimit te fese & kombesise.Loje e Grekut —> “Shperndaje”

loading...

7 Komentet

  1. historikisht në historinë e ballkanit himarjotë njihen trima kapetanë të besës luftëtarë të pa epurkundër armikut një nga armiqtë kriesorë të himarës janë shqipëtarëte turqizuar. shqipëtarët me ndihmën e evropës në 45 pushtuan himarën dhe duan ta mbanë të pushtuar i himarjoti dhe himara nuk durojnë dhunën e pushtusit

  2. Himariotet jane shqipetar, dhe himara toke shqipetare, ata qe shiten per pensione 300 euro ne muaj jane bythqira, pranojne tu shkerdhehen dhe grate me greke vetem per pa evra,dhe na e shesin per patriotizem helenik.

  3. ju që shani nëpërmjet komenteve hini në lloin e kafshëve të pa zbutura. a ka shumë shqipëria siti apo njëlloi jini të gjith përveç ofendimit publik të kulturuar nuk përfitoni asgjë.i himarjoti është i kulturuar i rrespekton shqipëtarët dhe ma do mëndja ata që shajnë dhe kërcënojnë nëpër mjet kompjuterit nuk janë shqipëtarë por kopila të turkut

  4. O ANONIM PO KUR TA KA SHKERDHYR GJAKUN GREKU SKE CA TE FLASESH TJETER POR VAZHDO SA TE KESH SHOKUN SLI BERISHA NE KRYE BRAVO JU QOFT E GAMORI FAREN DHE FISIN MOS LENT GJE PA JUA SHPOFTE PLERE SKUPIDHJA…………..

  5. edhe jo vetem himara eshte shqiperi por edhe cameria edhe janina dhe vdekshin ishallah te gjith rraca helene e serbe se boll i duruam kaq vite me rrallle,,, HIMARA ESHTE SHQIPERIIIIIIII…. KUSHDO ADHERFARA QE MENDON SE ESHTE GREK TE LARGOHET ME NJEHERE QE ATY NGA TROJET SHQIPTARE.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button