Dy fjalë për ekstremistin islamik të Vetëvendosjes që shau Skënderbeun tonë

Nga Arbana Xharra

Dy fjale per Hysamedin Feraj anetar i Kryesise dhe Keshillit te Pergjithshem ne VV.

Feraj eshte nder te paret qe nisi debatin per Skenderbeun duke e akuzuar heroin tone, se kreu masakra ndaj shqiptarëve, e jo Perandoria Osmane.

Feraj eshte nje pro erdoganist, anti-amerikan me agjende te caktuar ne Kosove.

Feraj e akuzoi Ramush Haradinajn si pro-rus…

po a ka me pro rus-pro sllav se soji i Ferajt.

Feraj e ka zorin tjeter kah, e dine qe Ramush Haradinaj eshte nga te vetmit politikan shqiptar qe ka dalë haptazi kunder ideologjive ekstremiste islamiste dhe i cili nuk i jep “pese pare” per Erdoganin, e kjo ia prish planet Hysamedin Ferajt&Co!

loading...
Back to top button
Close