Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Digjet muzeu etnografik në Has (FOTO)

Dje rreth mesnatës është djegur muzeu etnografik në Has.

Muzeu i cili ruante veshje dhe sende të rralla të zonës, është një humbje e madhe në kulturën e vendit.

Arsyet e zjarrit nuk dihen ende, por ndërhyrja e zjarrfikësve nuk ka mjaftuar për ta shpëtuar.

Ndërtesa është shembur në çatinë e saj dhe asgjë s’ka mbetur më brenda. / KultPlus.com

Back to top button