Lajm i fundit/ Vdes e moshura në Durrës, ka qenë në spital në një dhomë me viktimën e koronavirusit

Një 83 vjeçare dyshohet se ka vdekur në Durrës dhe dysahohet se ka qenë në një dhimë me viktimën që gjeti vdekjen dhe shënoi viktimën e parë të koronavirusit.

Edhe pse mjekët nuk e konfirmojnë zyrtarisht, burimet thonë se e moshuara ka qenë e shtruar me bronkopneumoni të theksuar dhe se një ambulancë është thirrur në spital për të marrë trupin e pajetë.

Të tjera detaje të këtij lajmi do të bëhen të ditur zyrtarisht pas kryerjes së të gjitha veprimeve nga ana e spitalit.

loading...
Back to top button