FOTO/ Një tjetër rast i dyshuar në Sanatorium

Ministria e Shëndetësisë ka raportuar se numri i të prekurve nga Koronavirusi ka shkuar në 42, ku dy janë mjekë.

Në disa foto të mbërritura në redaksinë e Top Channel raportohet se një tjetër rast i dyshuar sapo ka mbërritur në Sanatorium.

Në të gjithë botën deri më tani janë regjistruar 162651 raste, ku 6069 kanë ndërruar jetë dhe 76219 janë shëruar.

loading...
Back to top button