Berat Buzhala: Rama është i çmendur dhe i poshtër, që padit Haradinajn

Berat Buzhala është mërzitur pas padisë së Ramës ndaj Ramush Haradinajt.

“Khuuu, erdhem ne dite qe kryeministri i Shqiperise me e padite kryeministrin e Kosoves, kurse presidentin e Serbise me e shetite neper ekskursion neper familjet shqiptare.

Loading...

Rama eshte i cmendur (edhe i poshter), ketu nuk ka dyshim, mirepo demi qe jau ka bo raporteve Kosove – Shqiperi, eshte enorm.

Kjo eshte e tmerrshme. E pabesueshme. Bizare. Mizore”, shkruan Buzhala, që bashkë me Çim Pekën, njihen si dy këshilltarët kryesorë të dyshes Meta-Haradinaj.

Loading...
Back to top button
Close