Mustafa thumbon Kurtin: Kosova s’ka nevojë për video e filma të Bollivudit, por për Qeveri

Dy video të Albin Kurtit, permes të cilave fajsonte Lidhjen Demokratike që s’ka marrëveshje dhe një tjetër që propozon ministra, nuk i paten pelqyër aspak zyrtarët e partisë së Isa Mustafës.

Atëherë i paten quajtur qasje joserioze, por tani dikush nga LDK-ja ka një tjetër përshkrim për këto video.

Loading...

Zëdhënësi i kësaj partie, deputeti Besian Mustafa i quan videot e Kurtit “video të Bollivudit”.
Në një postim të tij, ai përvec që e thotë këtë, thotë se VV-ja duhet ta pranojë ofertën e fundit të LDK-së.

Loading...
loading...
Back to top button
Close