Zhduket pronari i pallatit të dëmtuar në Durrës, banorët në protestë

Plot 205 familje të një pallati në lagjen nr. 17 në Durrës po protestojnë ditën e sotme para Bashkisë.

Familjet kërkojnë zgjidhje nga shteti pasi ndërtuesi i pallatit nuk gjendet se ku ndodhet.

Loading...

Banorët e pallatit kërkojnë zgjidhje pasi kryeministri Rama ka thënë se ndërtuesit duhet të bëjnë riparimet, ndërkohë ndërtuesi i pallatit në fjalë është zhdukur dhe nuk arrijnë ta kontaktojnë.

Loading...
loading...
Back to top button
Close