FOTOT: Gjirokastra ndez dritat festive, qyteti shfaqet më “magjik” se asnjëherë tjetër

Gjirokastra ka ndezur dritat e festës.

Qyteti i gurtë shfaqet mjaft i bukur dhe festiv për të mirëpritur Krishtlindjet dhe ndërrimin e viteve.

Loading...

Më poshtë, në galerinë tonë virtuale po pasqyrojmë disa fotografi nga atmosfera që po përshkon Gjirokastrën.

Loading...
Back to top button
Close