VIDEO/ Dhunohet se përmendi në protestën e opozitës çështjen çame?

Militantet e PD dhe LSI sot gjate protestes se tyre para parlamentit kane dhunuar nje protestues, te cilin e kane konsideruar si te ‘infiltruar’.

Por si eshte e verteta e kesaj ngjarje te rende dhe cili eshte shkaku i dhunimit te protestuesit?

Militantet e kane goditur protestuesin qe gjendej mes tyre thjeshte pse ky i fundit permendi ne proteste çeshtjen çame.

loading...
Back to top button
Close