Fotot, ja pamjet nga “Rana e Hedhun”, pasuria kombëtare që u grabit me letra të falsifikuara

Javanews.al sjell disa imazhe per plazhin “Rana e Hedhun”, qe u grabit me letra te falsifikuara dhe qe ka çuar ne pranga kryetarin e Bashkise Lezhe dhe 12 persona te tjere, nderkohe qe jane shpallur ne kerkim edhe 11 shtetas te cilet kane falsifikuar dokumentet per te perfituar ne menyre te paligjshme/ZgjohuShqiptar.info

NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button