Përfundon ndërtimi i bar-kafe-salçiçerisë në mes të Butrintit

Pas shumë debateve, përfundon ndërtimi i bar-kafesë në mes të Parkut të Butrintit. Dru dhe xham në objektin që do të menaxhohet nga biznesi privat për pesë vite. Kumbaro thotë se dosja në prokurori është mbyllur, ndërsa arkeologu Ceka e quan aferë korruptive. /ZgjohuShqiptar.info

NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button