Ekskluzive: Publikohet VIDEO e luftimeve të drejtpërdrejta në Kumanovë (VIDEO)

MPB e Maqedonisë ka publikuar pamje nga lufta në Kumanovë dhe arrestimet përbrenda Lagjes së Trimave.

Pamjet tregojnë arrestime të pjesëtarëve të grupit të armatosur dhe personave të tjerë, por edhe shfaqja e armëve dhe detaje të tjera nga shtëpitë në rrugët ku ndodhi lufa në Kumanovë.

Ja videoja e publikuar:

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close