Pamje të reja nga luftimet në Kumanovë (Foto/Video)


Lajmi se ushtarë të Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare i janë dorëzuar Policisë maqedonase, përgënjeshtrohet nga ushtarët të cilët kanë qenë pjesë e luftimeve gjatë ditës në Kumanovë.

Në fakt, në “Lagjen e Trimave” në Kumanovë, janë kthyer të shtënat në intensitetin më të madh gjatë ditës së sotme.
Për më shumë, shikojini fotot dhe videon. /Telegrafi/

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close