Helmohen disa pjesëtarë të ROSU-së në Mitrovic

Gjashtë pjesëtarë të njësisë speciale (ROSU) të policisë së Kosovës, dyshohet të jenë helmuar të enjten mbrëma gjatë darkës në bazën e tyre ‘Belveder’ në Mitrovicë, bëjnë të ditur burime të Kosovapress-it nga kjo bazë.

“Inspektorët kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë marr mostrat të cilat i kanë dërguar në Institutin e Prishtinës për analiza të detajizuara”, ka thënë për Kosovapress, kryeinspektori Lulzim Zeqiri.


Mundesohet nga faqet ne facebook: ” Te behemi 50.000 veta kunder regjistrimit te fese & kombesise.Loje e Grekut “ dhe ” Zgjohu Shqiptar !!! “ —> “Shperndaje”

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close