Vetëvarja, Ardian Klosi SMS gruas: Të ikësh i qetë nga kjo botë, është bekim

Tirane – Lajmifundit – Publicisti Ardian Klosi është gjetur i vetëvarur në banesën e tij në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur pak çaste pas mesnatës, ne minutat e para te se premtes, ndërsa policia e Tiranës tha se kjo është tentativa e tretë e Klosit për vetëvrasje brenda dy muajve të fundit.
Sipas të dhënave të policisë nga vendi i ngjarjes, publicisti mësohet se ka lënë një mesazh për bashkëshorten e tij, nje shtetase gjermane me profesion fotografe.
Ngjarja e rëndë ka ndodhur në banesën private ku jetonte Klosi pranë Liqenit Artificial në kryeqytet.
Edhe dy herë të tjera me radhë, analisti dhe publicisti Ardian Klosi ka tentuar vetëvrasjen, njëherë duke pirë ilaçe e lëndë helmuese dhe në një rast tjetër duke tentuar të presë damarët.
Pas këtyre precedentëve ai u mjekua në psikiatri për mëse një muaj dhe më pas u lirua nga spitali për të qëndruar në banesë.
Prej muajsh, Klosi ishte tërhequr nga aktivitetet e tij publike. Klosi ishte nje figure e njohur per aktivitet te dendur ne publicistike, analize letrare e perkthim. (lajmifundit.com)

Mundesohet nga faqet ne facebook: ” Te behemi 50.000 veta kunder regjistrimit te fese & kombesise.Loje e Grekut “ dhe ” Zgjohu Shqiptar !!! “ —> “Shperndaje”

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button