“Fshesa” greke, riatdhesohen në Kakavijë 21 shqiptarë

Policia greke kthen në Shqipëri 21 shtetas shqiptarë për mungesë dokumentacioni. Ata janë kapur nga operacioni “Fshesa”për emigrantët ilegalë.

Mësohet se 21 shtetas shqiptarë, të cilët janë riatdhesuar përmes pikës së kalimit kufitar të Kakavijës.

Policia shqiptare tha se nuk bëhet i ditur identiteti i të kthyerve por autoritetet greke kanë thënë se ndalimi dhe riatdhesimi i të 21 personave është bërë për mungesë dokumentacioni dhe qëndrim ilegal në shtetin grek.

Mundesohet nga faqet ne facebook: ” Te behemi 50.000 veta kunder regjistrimit te fese & kombesise.Loje e Grekut “ dhe ” Zgjohu Shqiptar !!! “ —> “Shperndaje”

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button