Shqiponja dy krenare në reklamën zyrtare të Reebok (VIDEO)

Shihni me vemendje ne sekondat e para, shfaqet nje djale me kurriz, i cili ne shpatullen e tij ka tatuazh shqiponjen me dy krena.

Kjo eshte videoja zyrtare e Reebok, e cila eshte lancuar per te reklamuar koleksionin e tyre me te fundit te atleteve sportive.

Mundesohet nga faqet ne facebook: ” Te behemi 50.000 veta kunder regjistrimit te fese & kombesise.Loje e Grekut “ dhe ” Zgjohu Shqiptar !!! “ —> “Shperndaje”

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close