Konfiskohet material zgjedhor i Serbisë

Sonte në mbrëmje, në pikën kufitare mes Kosovës dhe Serbisë, Dheu i Barë, Policia kufitare ka ndaluar një veturë të llojit “Opel astra” me targa gl, në të cilën kishte material zgjedhor të Serbisë dhe vula të Komunës së Vitisë.

Bëhet e ditur se në automjet kanë qenë katër persona dhe me urdhër të prokurorit janë dërguar në ndalim policor 48 orë.


Mundesohet nga faqet ne facebook: ” Te behemi 50.000 veta kunder regjistrimit te fese & kombesise.Loje e Grekut “ dhe ” Zgjohu Shqiptar !!! “ —> “Shperndaje”

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close