Nje serbe e famshme “bashkon” serbet me shqiptaret

Nje nga kengetaret me te njohura te Serbise, Jelena Karleusa thote se ka bere bashke shqiptare e serbe ne nje koncert ne Gjermani. Ajo ka kerkuar paqe ndermjet dy popujve.

“Mbreme ishte super! Shpresoj qe serbet dhe shqiptaret e rinj, bile ne Gjermani, me ne fund do te ndalen se vrari njeri-tjetrin. Te gjithe i kam publik timin”, ka shkruar Karleusa ne Twitter. Perndryshe, kjo kengetare eshte ne lufte te gjate kunder Ceces, dhe nje pjese te mediave ne Beograd, transmeton Indeksonline.

Nga faqa ne facebook: Te behemi 50.000 veta kunder regjistrimit te fese & kombesise.Loje e Grekut —> “Shperndaje”

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close