Ja pse e arrestuan Serbet Sinan Hoxhen (VIDEO Koncert Live)

Mbrojti flamurin shqiptar dhe ofendoi serbet, arrestohet ne Presheve kengetari Sinan Hoxha, blof autoriteteve serbe, burgoset per 8 ore. Per me teper ndiqni videon me poshte ose kliko ketu per ta pare videon ne linkun origjinal.

Nga faqa ne facebook: Te behemi 50.000 veta kunder regjistrimit te fese & kombesise.Loje e Grekut —> “Shperndaje”

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button