Njoftim nga Aleanca Kuq e Zi !

17 Janar Ora 11:00 Kalaja e Krujës do të vishet KuqeZi nga aktivistët KuqeZi ! Ftojmë të gjithë qytetarët e Krujës dhe çdo shqiptar të bëhen pjesë e aktivitetit të AK në përkujtim të vdekjes së heroit tonë kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeu!

Aleanca Kuq e Zi ve ne dispozicjon autobuza nga qytete te ndryshme te Shqiperise. Regjistrohuni online duke klikuar ketu.Me 17 Janar do te jemi ne Kruje. Do te perkujtojme vdekjen e Gjergj Kastriot Skenderbeut, ashtu si nuk eshte perkujtuar kurre me pare, ashtu si Aleanca KuqeZi di te nderoje figurat historike te kombit shqiptar. Me 17 Janar eja dhe ti, mos eja vetem, merr ke te mundesh.
Organizatoret e Aleances Kuq e Zi do t’ju kontaktojne per me teper informacione dhe konfigurimin e nisjes tuaj.

Nga faqa ne facebook: Te behemi 50.000 veta kunder regjistrimit te fese & kombesise.Loje e Grekut —> “Shperndaje”

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button