Lufta e 97-es rikthehet ne qendren tregetare TEG (VIDEO)

Ne qendren e sapohapur tregetare me te madhe ne Shqiperi TEG,u bene disa oferta nga dyqani i Neptun Albania po ne kete qender ku njerezit u jane rikthyer edhe njeher viteve te tranzicionit.Per me teper ju ftojme te ndiqni videot pasi pamjet flasin qarte.Nese do te ishin ne nje shtet tjeter po keta Shqiptare,a do te kishin vepruar ne te njejten menyre ???

Nga faqa ne facebook: Te behemi 50.000 veta kunder regjistrimit te fese & kombesise.Loje e Grekut —> “Shperndaje”

loading...

3 Komentet

  1. OMG si ata zezaket ne Afrike kur vrasin dicka edhe ein me vrap per te ngrene ja edhe keta injorantat kshu bejne popull i prapambetur jemi bobobo lane name .

  2. Mos e vini re,
    Ne Canada dhe USA, cdo vit ne Boxing Day (26 Dhjetor) behet me keq. Sa here qe ka ulje cmimesh ne disa dyqane te madhaja ne Amerike ashtu behet.

  3. aman mo pse shani.. ju beni sikur ne amerik sbehet keshtu.. pse gjithmon duke shar… pse ne "black friday" sbehet kshy… ose ne kirshilindjue?

    boll be kiritisizim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button