Njoftim !

I bejme thirrje te gjithe qytetareve shqiptare te mblidhemi neser para Ministrise se Jashtme ne oren 9:30 duke i uruar “Mirseardhjen” Ministrit te jashtem grek Lambrinidis. Qytetar Shqiptare duhet te zgjohemi sa me shpejte te jete e mundur sepse shqiperia po vazhdon akoma ta copetohet dhe nuk qenka mjaftuar nga 1913,  por kesaj here nga politikanet te cilet po e shesin kete vend per interesa personale. Ti leme bindjet partiake dhe te bashkohemi ne NJE sepse kombi ne keto momente ka nevoje dhe nese heshtja do te mbizoteroje atehere shqiperi dhe shqiptare sdo te kete me… Boll me padrejtesite qe na kane bere dhe qe vazhdojne te na bejne,nuk duam “integrim” te vendin duke shitur shqiperine e duke hedhur balte mbi te gjithe ata heronj dhe patriota shqiptare qe luftuan e derdhen gjak per kete toke, per kete komb qe po shuet dale ngadale nga heshtja jone…

Nga faqa ne facebook: Te behemi 50.000 veta kunder regjistrimit te fese & kombesise.Loje e Grekut —> “Shperndaje”

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button