Ndeshja me Francën, flamuri shqiptar kokëposhtë në “Qemal Stafa”

Një incident ka ndodhur me flamurin kombëtar shqiptar. Dhe incidenti ka ndodhur në mes të Tiranës, në stadiumin kombëtar Qemal Stafa.
Sipas protokollit ndërkombëtar sportiv, sot në stadium janë vendosur flamujt e Shqipërisë dhe Francës, në prag të ndeshjes mes dy përfaqësueseve.
Flamuri shqiptar siç duket në foto është vendosur me kokë poshtë. Dykrenarja e shqiponjës ndodhet poshtë ndërsa këmbët e saj janë permbys!!!!!!

Nga faqa ne facebook: Te behemi 50.000 veta kunder regjistrimit te fese & kombesise.Loje e Grekut —> “Shperndaje”

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button