Bleona Qereti nuk pranon te thote FALEMINDERIT ne shqip, jam Amerikane… (VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti, e cila aktualisht është duke zhvilluar karrierën e saj në Amerikë, na ka shokuar të gjithëve gjatë një interviste të fundit. Tanimë jemi mësuar ta shohim këngëtaren nëpër eventet më të rëndësishme në Amerikë dhe ka qenë pikërisht në një të tillë, ndërsa është intervistuar nga një kanal mode i njohur atje. Teksa iu është përgjigjur pyetjeve të gazetarit për veshjen e saj, për këngët e reja që ka punuar me Timbaland, për këngën e saj që qarkullon në i-Tunes, Bleona ka treguar edhe eksperiencën e saj në Amerikë. Ka treguar se është një emigrante, por kur intervistuesi i ka kërkuar që në fund të thotë ‘Thank you’ në shqip, këngëtarja nuk ka pranuar. Ajo nuk ka thënë faleminderit, por ka vazhduar të flasë anglisht, duke shtuar se tanimë është shtetase amerikane. Nuk e dimë në ka qenë kjo një shaka nga ana e Bleonës, apo ajo e ka pasur seriozisht, gjithsesi fakti që na ka mohuar s’na bën të ndihemi shumë mirë


Nga faqa ne facebook: Te behemi 50.000 veta kunder regjistrimit te fese & kombesise.Loje e Grekut —> “Shperndaje”

loading...

6 Komentet

 1. kurva ..ropt ku ti kete
  Edhe hana do ta dijë

  edhe dielli do ket pa

  se përqark ksaj rrotullije

  si Shqipnija i vend nuk ka!

  Gjergj Fishta!

 2. opo keta qe e tregojne jane me mire se ata qe rrine fshehur…se keta i marrim vesh ,por nga ata qe bejne si patriote te kemi kujdes

 3. nje femer kurve qe mohonm shtetin vete nga keto lloj femra eshte bleona nje kurve amerikane se te jet kurve shqiptare e ka per ofendim kurvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

 4. Duhet te injorohet kjo Kuder nga pubiku Shqiptar ta degjojn Amerikant kjo e ta shofi veten se ku esht e kush e ka ngrit deri ktu ku esht pubiku Amerikan apo Shiptar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button