Mesazh Urimi per 1 Majin !!!

Sot eshte 1 Maji, Dita nderkombetare e Punes,
Me lejoni te shpreh mirenjohjen dhe respektin tim me te thelle per te gjithe sakrificat dhe punen e palodhur,
te nenave dhe baballareve, motrave dhe vellezerve tane te cilat, kane dhene nje kontribut te cmuar per vendin.
Perulesia dhe vlerat njerezore te tyre kane qene dhe do te jene gjithmone burim frymezimi per te gjithe ne, per te punuar me shume dhe me ndershmeri, e per te qene solidare me njeri tjetrin!

Perzemersisht organizatori i kesaj faqeje

Ardit SALIAJ !

Do tju luteshim te gjithe te na ndihmonit duke e shperndare kete faqe ne profilet tuaja thjeshte duke klikuar ketu “Shperndaje”.

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button