Lajme

Sot ‘jep llogari’ para SPAK-ut/ Lefter Koka mbërrin në ambientet e burgut 313

Ish ministri i Mjedisit, Lefter Koka ka mbërritur në ambientet e burgut ku pritet të merret në pyetje nga SPAK…

Lexo më shumë »

VIDEO/ “Referendumi” me 12 pyetje me popullin, Rama: Ja si përpunohen të dhënat e Këshillimit kombëtar

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë mëngjesin e sotëm pamje nga hapësira ku operatorët hedhin në sistem të dhënat dhe përgjigjet…

Lexo më shumë »

“Bindja Demokratike” bën apel: Votoni më të mirin prej kandidatëve të opozitës. faturë e madhe…!

“Bindja Demokratike” kërkon nga votuesit, që të dalin masivisht në zgjedhjet e 6 marsit dhe të votojnë për kandidatët e…

Lexo më shumë »

“Miksimi” i koalicionit të ri/ Gjekmarkaj: Berisha u bë sot anëtar i LSI-së, ajo u pasurua me një politikan “nongrata”

Nënkryetari i Partisë Demokratike Agron Gjekmarkaj ka deklaruar se me koalicionin e ri, ish-kryeministri Berisha u bë sot anëtar i…

Lexo më shumë »

Berisha “rrëzon” Presidentin/ Meta shkel hapur Kushtetutën, negocioi fshehurazi marrëveshje në emër të LSI për garën e 6 marsit!

Me një fjali, Sali Berisha i ka rrëzuar poshtë 2 gënjeshta të mëdha që Ilir Meta i ka thënë me…

Lexo më shumë »

“Shtëpia e Lirisë” ka marrë ‘bekimin’ e Metës! E zbulon Berisha: Jemi takuar dhe kemi folur kokë më kokë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbuluar detaje nga marrëveshja e arritur me LSI-në për të hyrë si koalicion i përbashkët në…

Lexo më shumë »

VIDEO/ Meta po habit dynjanë duke recituar poezi, Kryemadhi me valle e flamuj shqiptarë kërcen në TikTok

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka postuar në video në TikTok duke kërcyer. Në video, Kryemadhi shihet…

Lexo më shumë »

VIDEO/ Dëshmia nga SHBA: Berisha u shpall non grata nga bashkëpunëtorët e tij dhe jo nga Soros!

I ftuar në emisionin “Shqip” nga Rudina Xhunga në “Dritare TV” Gëzim Gjyrezi, ish gazetar në RTSH, i cili që…

Lexo më shumë »

Ngarkesë e re kokaine?! Gazetari paralajmëron nga Belgjika: Po vjen 2 tonëshi i radhës nga Ekuadori

Duket se puna e grupeve të shqiptarëve nuk ndalet! Gazetari Artan Hoxha ka bërë me dije se brenda disa ditëve…

Lexo më shumë »

Lajm i trishtë për moderatoren Fjoralba Ponari, humb njeriun e shtrenjtë në moshë të re

Një lajm i trishtë ka prekur moderatoren e njohur shqiptare Fjoralba Ponari. Burime pranë “Top Channel”, kanë konfirmuar se e…

Lexo më shumë »
Back to top button